Rapid Detailer

Používaný na celosvetovo známych motoristických podujatiach ako šikovný pomocník, s ktorým jednoducho odstránite prach, jemnú špinu a odtlačky prstov.

Odstraňuje jemnú špinu, obnovuje lesk a zanechá odolnú vrstvu chrániacu lak. Skvelý produkt na všetky exteriérové povrchy ako lak, guma, plasty, chróm a sklo. Tiež sa využíva ako lubrikant pri „Clay-ovaní“.

Najlepšie riešenie keď vaše auto nie je ani špinavé ale ani úplne čisté. S našou mikrovláknovou utierkou Autoglym Hi-Tech Finishin Cloth tvorí perfektné duo, ktoré nesmie chýbať na žiadnej výstave automobilov.

Môžete ho použiť na gumu, plasty, kov a chróm. Pokiaľ idete vaše niekde vystavovať, toto je perfektný produkt, ktorý oživí každý vystavovaný automobil. Ak ste nás niekedy videli starať sa o automobily na výstavách, v ruke sme určite držali Rapid Detailer.

Rada od profíka: Pokiaľ je váš lak zašlý, bude ho potrebné umyť a preleštiť pomocou leštiacej pasty Super Resin Polish. Potom môžete používať Rapid Detailer ako skvelú starostlivosť pre takto pošetrený povrch.

Pre detailing:

  1. Poriadne pretraste a nastriekajte malé množstvo na chladný povrch
  2. Rozneste po celom laku pomocou Hi-Tech Finishin Cloth. Pravidelne ju otáčajte a zaleštite do vysokého lesku.

Ako lubrikant pri Clay-ovaní

Postupujte podľa inštrukcií dodávanými s balením Surface Detailing Clay Bar. Pravidelne lubrikujte s Rapid Detailer aby bol povrch vždy vlhký.

Otázka: Môžem použiť Rapid Detailer aby som odstránil odtlačky prstov aj keď mám čisté auto?
Odpoveď: Samozrejme! Rapid Detailer je ideálny pre vyčistenie alebo ošetrenie rôznych častí od otlačkov prstov, prachu alebo mastnoty, vďaka čomu dosiahnete výstavný vzhľad vášho auta.

Product Video