Paint Renovator 500ml

Používa sa na ťažko zoxidovaný alebo zašlý lak vozidla a pripravuje povrch na pastovanie

Aj najopatrnejšiemu majiteľovi auta sa stane že sa mu na karosérii objaví škrabanec. Pokiaľ máte na laku škrabanec, vozidlo umyte a použite leštiacu pastu Autoglym Super Resin Polish na poškodenú oblasť. Pokiaľ škrabanec neodstráni, použite Autoglym Paint Renovator, ktorý obsahuje brúsne častice.

Autoglym Paint Renovator, nie je leštiaca pasta, použite ho iba na poškodených častiach karosérie alebo špecifických miestach poškodenia laku. Odporúčame ho nanášať ručne a nie strojovo. Vyhnite sa nelakovaným častiam vozidla.

Tip: Pokiaľ je váš škrabanec tak hlboký že je vidieť kov alebo základnú farbu, budete musieť oblasť prelakovať aby sa tam nezačala tvoriť hrdza.

Odporúčaný časopisom Auto Express v teste odstraňovačov škrabancov za rok 2016.

Rada od profíka: Pokiaľ je škrabanec hlboký až do plechu alebo základnej farby, budete potrebovať diel prelakovať. Zabránite tak tvorbe hrdze alebo straty zbytku laku. Paint Renovator neobsahuje silikóny a neznemožní premaľovanie.

  1. Vyskúšajte najprv na nenápadnom mieste.
  2. Poriadne pretraste a naneste na studený, čistý a suchý lak za pomoci jemnej mikrovláknovej utierky prechádzajte v smere škrabancov. Keď je škrabanec alebo oxidácia väčšia , zvýšte tlak. Zjemnite tlak pre zvýšenie lesku. Pravidelne kontrolujte postup opravy.
  3. Odstráňte zbytky produktu čistou utierkou. Následne preleštite povrch so Super Resin Polish aby ste dosiahli čo najlepší možný lesk, zachovali povrch a odstránil všetky nedostatky.

Otázka: Môžem použiť Paint Renovator na odstránenie „slniečok“ ?
Odpoveď: Paint Renovator je ideálny na odstránenie nedostatkov laku. Pre odstránenie „slniečok“, ktoré sa nachádzajú po celej karosérii odporúčame najprv použiť Super Resin Polish. Ten je schopný odstrániť jemné škrabance a dodá laku hlbší lesk.

Otázka: Mal by som po použití Paint Renovator dané miesto napastovať ? Odpoveď: Paint Renovator by sa mal používať na odstránenie nedostatkov laku a jemných škrabancov. Akonáhle je nedostatok odstránený, odporúčame dané miesto preleštiť pomocou Super Resin Polish, ktorý dodá laku hlbší lesk.

Product Video