Instadry

Vysoko absorpčná, špeciálne tkaná mikrovláknová utierka pre rýchle utretie laku a skiel bez zanechania stekancov

Spojili sme sa so spoločnosťou Vileda aby sme vám priniesli mikrovlákno z PVA tkaniny, ktoré ponúkne dokonalú savosť. Nielen, že ponúka perfektne čistý povrch laku a skiel bez stekancov ale zároveň skracuje sušiaci čas. Jeho dokonalá tkanina pomáha jednoducho vyžmýkať špinu zachytenú v utierke po použití.

Top tip - väčšina jeleníc začne správne fungovať až po niekoľkých použitiach. InstaDry funguje okamžite ako má už od prvého použitia.

Návod na starostlivosť: Po použití vymžíkajte ručne v studenej vode a nechajte voľne uschnúť. Ak je nutné, môže sa vyprať aj v pračke s malým množstvom pracieho prostriedku a bez aviváže a zmäkčovačov.

Care instructions:

After use, hand rinse in cold water and leave to air dry. However, if necessary it can be machine washed in a mild detergent.

Čo je to InstaDry?

Je to nová vysoko efektívna sušiaca utierka navrhnutá aby bola extrémne savá a zanechala povrch bez stekancov na celom exteriéry. Je obzvlášť efektívna na skle.

Ako to funguje?

Je to špeciálne tkané mikrovlákno pre dokonalý čistiaci efekt. Taktiež má unikátnu PVA impregnáciu, ktorá zaručí, že sa pri žmýkaní uvoľní každá časť špiny. To zabezpečí, že utierka ostane dlhšie čistá a zníži riziko kontaminácie v utierke, ktorá môže poškriabať lak.

Čím sa líši InstaDry od obyčajnej jelenice alebo sušiaceho uteráku?

Po vyžmýkaní do vedra InstaDry 40 krát menej častí v utierke v porovnaní s bežne tkanými mikrovláknovými utierkami.

Povrch vysušíte rýchlejšie s menej stekancami. Instadry uvoľnuje o 50% menej vody na povrch v porovnaní s bežne tkanými mikrovláknovými utierkami.

Aqua Dry je absorpčná trvanlivá syntetická jelenica, ktorá nahrádza klasickú koženú jelenicu. Môže sa použiť v interiéri aj exteriéri.

Hi-Tech Microfibre Drying Towel uľahčí sušenie vozidla.

60x60cm veľký uterák zadrží veľké množstvo vody a ľahko sa vyžmíka. Je super flexibilný a dostane sa do ťažko dostupných miest, kde sa drží voda. Poskladajte uterák na štvrtiny a dostanete 8 čistých častí, s ktorými môžete pracovať.

Po umytí auto použite pre okná a lak bez stekancov.

Kedy by som mal použiť InstaDry a na akých povrchoch funguje?

Je ideálna pre všetky exteriérové časti vrátane laku, kovových častí, plastov. Avšak, je mimoriadne efektívna na sklách a zanecháva povrch bez stekancov.

Ako by som mal InstaDry čistiť?

Jedným z hlavných výhod utierky je to, ako ľahko sa vyplachuje iba v studenej vode. Nemusí byť praná v práčke tak často ako ostatné sušiace uteráky. To šetrí náklady za prací prostriedok a energie. Pokiaľ chce užívateľ prať utierku v práčke, utierka by mala vydržať aspoň 50 opratí.

Môže sa používať aj na interiér?

Nie, nie je navrhnutá aby fungovala na čalúnení a interiéri. Pre interiérové povrchy odporúčame použiť Autoglym Aqua Dry.

Môžem použiť InstaDry na látkovú strechu?

Nie, nebola navrhnutá pre použitie na látkovej streche. Pre látkové strechy odporúčame použiť Autoglym Aqua Dry.