Vinyl & Rubber Care

Obnovuje farbu a zanechá ochrannú vrstvu na palubovke a ďalších interiérových povrchov vrátane gumených komponentov.

Ako váš lak potrebuje ochranu, na interiér sa nesmie zabudnúť tiež. Slnko môže časom vytiahnuť farbu, vysušiť a poškodiť tieto povrchy. Autoglym Vinyl and Rubber Care zabezpečí dokonalú ochranu. Podľa vás si môžete vybrať, či bude interiér lesklý alebo matný. Zanecháva príjemnú citrónovú vôňu.

Jednoduché riešenie na vyčistenie a prinavrátenie farby zašlým plastom a gumeným povrchom.

Autoglym Vinyl and Rubber Care môžete použiť aj na zdokonalenie vzhľadu motora. Po vyčistení s produktom Autoglym Engine and Machine Cleaner, jednoducho nastriekajte produkt na vlhký motor a nechajte voľne uschnúť.

Rada od profíka: Použite Vinyl and Rubber Care na tesnenia dverí. V zime sa vám nestane že by primrzli.

  1. Poriadne pretraste a naneste na čisté plasty, gumené alebo vinylové povrchy. Nenanášajte na ovládacie prvky, volant, pedále alebo gumené koberčeky. Pre ťažko dostupné miesta nastriekajte produkt priamo na utierku alebo Perfect Polish Applicator aby ste predišli streknutiu na nechcené miesta.
  2. Pre vysoký lesk naneste malé množstvo, nechajte uschnúť a jemne doleštite mikrovláknom. Pre nižší lesk nastriekajte a ihneď utrite mikrovláknovou utierkou.

Pre motorový priestor:
Po vyčistení motora pomocou Engine & Machine Cleaner, nastriekajte produkt na mokrý motor a nechajte uschnúť.

Otázka: Ako dosiahnem matný efekt na mojej prístrojovej doske?
Odpoveď: Autoglym Vinyl & Rubber Care môže byť použitý na dosiahnutie matného alebo lesklého vzhľadu. Pre viac informácii si pozrite návod na použitie.

Otázka: Chráni Vinyl & Rubber Care pre UV žiarením?
Odpoveď: Áno, Vinyl & Rubber Care vytvorí krátkodobú ochranu pred UV žiarením.

Product Video