Ultra High Definition Wax

Náš najlepší vosk je teraz ešte lepší. Pre dokonalý zrkadlový lesk, viac detailov, hĺbku a trvácnosť.

Dych berúci lesk, dokonale hladký lak a príjemná vôňa. Ultra High Definiton Wax premení voskovanie auta na príjemný zážitok.

Ultra High Definiton Wax je výsledkom nespočetného množstva hodín strávených v laboratóriu, kedy sme sa snažili priniesť ten najlepší vosk. Vieme že pohľad na automobil s krásnym leskom je to po čom túžite a preto náš Ultra High Definiton Wax obsahuje iba tie najlepšie zložky, vrátane Carnauby. Vďaka nemu dostane slovné spojenie "výstavný vzhľad" úplne nový význam!

  1. Začnite kontrolou umytého a vysušeného laku. Uistite sa, že neobsahuje žiadnu kontamináciu alebo jemné škrabance. Ak je treba, ošetrite lak pomocou Autoglym Clay Detailing Complete Kit, Scratch Removal Complete Kit alebo Super Resin Polish.
  2. Navlhčite bielu stranu pribaleného aplikátoru a naberte malé množstvo jednoduchým ponorením aplikátoru do vosku. Dávajte pozor, aby ste nenabrali veľké množstvo vosku. Štvrť otáčky je akurát. Jemnými krúživými pohybmi nanášajte tenkú vrstvu vosku na všetky lakované povrchy. Nenanášajte hrubú vrstvu, jej zaleštenie bude zbytočne komplikované. Vyhnite sa nelakovaným miestam, gume a plastom.
  3. Nechajte vosk uschnúť 10-15 min. Následne zaleštite vosk do vysokého lesku pomocou priloženej mikrovláknovej utierky Hi-Tech Finishing Cloth. Pravidelne ju otáčajte a prekladajte, aby ste vždy pracovali s čistým povrchom.
  4. Pre starostlivosť o takto ošetrený lak odporúčame umývať automobil šampónom Ultra High Definiton Shampoo, ktorý odstráni špinu, ale nenaruší vrstvu vosku.

Po ukončení voskovania umyte aplikátor vo vlažnej vode a nechajte uschnúť.

Nepoužívajte na matné laky.

Otázka: Čo je Ultra High Definiton Wax?
Odpoveď: Ultra High Definiton Wax je výsledkom nespočetného množstva hodín strávených v laboratóriu, kedy sme sa snažili priniesť ten najlepší vosk. Vieme že pohľad na automobil s krásnym leskom je to po čom túžite a preto náš Ultra High Definiton Wax obsahuje iba tie najlepšie zložky, vrátane Carnauby. Vďaka nemu dostane slovné spojenie "výstavný vzhľad" úplne nový význam!

Otázka: V čom je Ultra High Definiton Wax lepší ako High Definiton Wax?
Odpoveď: Náš výskumný tím neustále pokračuje vo vývoji nových zložení použitím najnovších technológií a dostupných materiálov. Náš nový vosk ponúka nie len hlbší lesk ale vďaka jemnejšiemu zloženiu sa ľahšie aplikuje a zalešťuje. Taktiež sme vyvinuli nový aplikátor, ktorý je ergonomickejší a uľahčuje prácu.

Obsahuje Ultra High Definiton Wax karnaubský vosk?
Odpoveď: Pôvodný High Definiton Wax obsahoval karnaubský vosk. Ultra High Definiton Wax obsahuje iný typ čisto prírodného karnaubského vosku.

Otázka: Môžem Ultra High Definiton Wax nanášať vo viacerých vrstvách.
Odpoveď: Áno. Vosk sa môže vrstviť. Pokiaľ chcete zvýšiť ochranu môžete naniesť viac vrstiev. Dôležité je, aby ste naniesli tenkú vrstvu. Aplikácia a zaleštenie bude ťažšie ak aplikujete hrubú vrstvu. Tenká vrstva stačí.

Otázka: Je v poriadku ak aplikujem Ultra High Definiton Wax na Super Resin Polish alebo Ultra Deep Shine?
Odpoveď: Áno, pred aplikáciou vosku odporúčame ošetriť karosériu leštiacou pastou Super Resin Polish. Je to najlepšia kombinácia akú môžete zvoliť.

Avšak neodporúčame nanášať Ultra High Definiton Wax na Ultra Deep Shine.

Otázka: Môžem aplikovať Ultra High Definiton Wax na Extra Gloss Protection?
Odpoveď: Aplikáciu nedosiahnete lepšie výsledky. Ultra High Definition Wax predĺži trvácnosť Extra Gloss Protection minimálne. Nenaruší to vrstvu ale aj napriek tomu to neodporúčame. Extra Gloss Pretecion je alternatívna možnosť ochrany laku.

Otázka: Ako mám umývať Ultra High Definiton aplikátor?
Odpoveď: Najprv odstráňte prebytočnú vrstvu vosku a potom ho umyte v teplej vode použitím malého množstva čistiaceho prostriedku. Pokiaľ ho umývate v práčke perte ho oddelene od oblečenia.

VÝSLEDKY PRODUKTOV

Before After