Ultra High Definition Ceramic Coating

Naša najlepšia a najodolnejšia ochrana laku karosérie. Ceramic coating, ktorý vytvorí dokonalú bariéru a základ pre celoročnú údržbu s vysokým leskom. 

Ultra High Definition Ceramic Coating je najodolnejší spôsob ochrany, aký sme kedy vyvinuli. Postupným vývojom naši chemici skombinovali chemické látky tak, aby dosiahli vysoký stupeň bezkonkurenčného lesku. Ultra High Definition Shampoo a Ultra High Definition Wax zvyšujú výsledok ochrany a odolnosti na maximum. Pokiaľ chcete dosiahnúť dokonalú ochranu laku vášho vozidla, produkty Ultra High Definition vytvárajú ideálnu kombináciu. Tento systém pomôže dosiahnúť profesionálny výsledok pri domácich podmienkách, starostlivosť o vozidlá bude jednoduchšia. Vybavenie celého setu vám pomôže zabezpečiť ochranu laku až na 12 mesiacov.

Balenie obsahuje:

  • UHD Preparation (100ml)
  • UHD Ceramic Coating (100ml)
  • UHD Ceramic Coating Aplikátor
  • Mikrovláknová utierka na prípravu
  • Mikrovláknová utierka na zaleštenie


Nevhodné pre matné laky

Príprava laku s UHD Preparation

Tento krok je mimoriadne dôležitý, aby ste dokonale pripravili povrch a ochrana UHD Ceramic Coating mohla úplne priľnúť k laku.

  1. Uistite sa, že vozidlo je čisté, suché a bez nečistôt. Odporúčame auto dôkladne umyť šampónom a odstrániť kontamináciu. Ak chcete dosiahnuť perfektný lesk, odstráňte jemné škrabance leštiacou pastou.
  2. Dôkladne pretrite celý lak s UHD Preparation, aby ste z povrchu odstránili akékoľvek zvyšky vosku, sealantu alebo inej ochrany.
  3. Aplikujte produkt priamo na mikrovláknovú utierku a potom ňou systematicky rovnými ťahmi pretrite lak, aby ste pokryli všetky
  4. časti, na ktoré chcete aplikovať ochranu. Akékoľvek zvyšky UHD Preparation odstráňte pomocou suchej časti mikrovláknovej utierky. Utierku pravidelne otáčajte, aby nepresiakla.

Ochrana laku s UHD Ceramic Coating

  1. Skôr ako začnete, dôkladne si naplánujte proces žiadosti. V ideálnom prípade budete chcieť pracovať naraz v sekciách 50 cm x 50 cm (panel s priemernou veľkosťou). Teplota a vlhkosť pravdepodobne ovplyvnia požadovaný čas schnutia a vytvrdenia. Odporúčame určiť optimálny čas schnutia na prvom paneli

Čo je UHD Coating?

UHD Coating ponúka vynikajúcu ochranu a zanecháva zrkadlovo dokonalý povrch, vysoko odolný voči kontaminantom. Obsahuje amino-funkčné siloxány a aktívne polyméry, ktoré priľnú k povrchu laku.

Aký je rozdiel medzi UHD Coating a inými produktmi Autoglym?

UHD Coating je semi-permaentný coating. Vyžaduje dokonalú predprípravu laku, tak aby zabezpečil ideálnu ochranu.

Vosky (Aqua Wax a UHD Wax ponúkajú ochranu laku, ale iným spôsobom a na kratšiu dobu. Môžu byť odstránené, tak ako aj sealant Extra Gloss Protection).

Ako dlho to trvá?

Ak sú dodržané všetky pokyny a odporúčané pokyny, UHD Ceramic Coating poskytne ochranu približne jeden rok. Trvanlivosť každého náteru môže byť ovplyvnená mnohými faktormi, čo znemožňuje dať na to vedecky definitívnu odpoveď. Napríklad najazdené kilometre, počasie, klíma, výrobky používané na následnú starostlivosť a ako dobre bol povrch pripravený pred aplikáciou.

Môžem použiť UHD Coating na sklo a plasty?

UHD Coating môžete použiť len na lak karosérie.

Ako zistím, že môžem znova aplikovať ochranu laku?

V prípade ak pri umývaní alebo daždi lak auta neodráža vodu, je najvyšší čas aplikovať produkt znova.

Môže sa tento produkt vrstviť? Zvýšim tým ochranu laku?

Je to možné, ale dáva to len limitovanú výhodu. Nie je to niečo, čo odporúčame. Pravidelná údržba s UHD Shampoo a aplikácia UHD Wax zabezpečí omnoho efektívnejší spôsob údržby.

Čo mám robiť, ak mi zostanú zvyšky produktu na skle?

Na odstránenie zvyškov použite UHD Preparation.

Pred čím je lak auta chránený?

UHD Coating vytvára trvácnu, odolnú bariéru a chráni lak pred bežným poškodením a poškodením vonkajšími vplyvmi.

Má UV inhibítory?

Konkrétne nie, ale poskytne ochranu pred UV žiarením, pretože vytvára ďalšiu ochrannú bariéru medzi slnečnými lúčmi a lakmi.

Ktoré výrobky sú kompatibilné s UHD Ceramic Coating?

UHD Ceramic Coating je kompatibilný so všetkými šampónmi a voskovými výrobkami spoločnosti Autoglym, ako aj s radom Polar. Odporúčame, aby sa šampón UHD používal ako súčasť vášho pravidelného prebiehajúceho umývacieho cyklu a UHD Ceramic Coating vosk možno použiť na zvýšenie ochrany a pravidelnú konečnú úpravu po celý rok. Nepoužívajte abrazívne výrobky, ako sú leštidlá, ani výrobky na báze rozpúšťadiel, ako je odstraňovač dechtu a lepidla, pretože môžu znížiť životnosť poťahu. Ak potrebujete tento výrobok použiť, aplikujte UHD Ceramic Coating na postihnuté miesta. Odporúčame vám vyhnúť sa umývačkám rúk, ktoré používajú silné alkalické čistiace prostriedky (najmä predspreje), pretože by to mohlo ovplyvniť trvanlivosť UHD Ceramic Coating.

Je možné aplikovať UHD Coating v akomkoľvek počasí?

Ideálna teplota na aplikáciu ochrany je medzi 10-25⁰C. Vyššia teplota vzduchu môže spôsobiť rýchlejšie "dozrievanie" produktu, čo môže zapríčiniť omnoho zložitejšiu aplikáciu a samotné zalešťovanie. Príliš chladné počasie spolu s vlhkosťou môže naopak spomaliť proces, čo zapríčiní nedokonalú ochranu a trvácnosť produktu.

Môžem použiť akýkoľvek typ aplikátora?

Áno, dajú sa použiť aj iné aplikátory. Nami navrhnutý aplikátor však zabezpečí efektívnu a rýchlu aplikáciu. 

Môžem produkt aplikovať na mokrú karosériu?

Nie, karoséria musí byť čistá, pripravená a dokonale suchá.

Ako môžem vyčistiť aplikátor a mikrovláknovú utierku?

Môžete ich vyprať v práčke s bežným pracím práškom, nesmie však obsahovať aviváž.

Ako dlho po aplikácii mám čakať pred umytím?

Pred prvým umývaním odporúčame nechať náter najmenej 24 hodín po aplikácii.

Je aplikátor rovnaký ako aplikátor Perfect Polish?

Hoci vyzerajú rovnako, sú veľmi odlišné. UHD Ceramic Coating má vrstvu mikrovlákna, ktorá pomáha hladkej aplikácii. Na aplikáciu UHD Ceramic Coating odporúčame iba aplikátor UHD Ceramic Coating. 

Product Video