Super Resin Polish

Legenda vo svete starostlivosti o auto, používaná na odstránenie jemných škrabancov a navrátenie lesku karosérii. Vhodný na všetky typy lakov.

Available In Product Volume :

  • 500ml
  • 1 litre

Našu famóznu fľašku môžete nájsť v garážach po celom svete. Je totiž s láskou používaná na všetky automobily od super športov cez veteránov až po rodinné automobily. Nielenže obnovuje lesk zašlým povrchom ale je ideálny pre odstránenie jemných škrabancov na novom alebo starom laku karosérie.

Používajte ho pravidelne pár mesiacov a dosiahnete unikátny lesk.

Neporazený štvornásobný víťaz ceny Detailing World´s polish of the Year award

  1. Dôkladne umyte a vysušte vozidlo.
  2. Poriadne pretraste a aplikujte malé množstvo na aplikátor
  3. Aplikujte na lak tenkú vrstvu krúživými pohybmi. Zvýšte tlak na miestach kde sa nachádzajú jemné škrabance alebo škvrny. Nechajte uschnúť. Nenanášajte na nelakované časti alebo gumu!
  4. Zaleštite do vysokého lesku pomocou mikrovláknovej utierky Hi-Tech Finishing Cloth
  5. Ustúpte od vozidla a kochajte sa krásnym leskom

Otázka: Obsahuje Super Resin Polish silikón?
Odpoveď: Áno, Super Resin Polish obsahuje silikón

Otázka: Obsahuje Super Resin Polish vosk?
Odpoveď: Áno, Super Resin Polish obsahuje vosk slúžiaci na ochranu. Pokiaľ chcete predĺžiť alebo zvýšiť ochranu, aplikujte na ošetrený lak tuhý vosk Ultra High Definiton Wax alebo sealant Extra Gloss Protection.

Odpoveď: Super Resin Polish sa aplikuje iba na lakované časti. Pokiaľ nechtiac zanesiete Super Resin Polish na nelakovanú časť alebo gumu, použite na odstránenie Autoglym Fast Glass a utierku Hi-Tech Microfibre.

VÝSLEDKY PRODUKTOV

Before After

Product Video