Scratch Removal Complete Kit

Všetko čo potrebujete na odstránenie škrabancov z vášho laku.

Nezáleží na tom ako ste opatrní, škrabance a „slniečka“ sa objavia vždy. Pokiaľ sú príliš hlboké na odstránenie s Autoglym Super Resin Polish, vtedy siahnite po Autoglym Scratch Removal Complete Kit. Jeho zloženie je navrhnuté pre optimálny pomer medzi hĺbkou rezu a vysokým leskom.

Dôležité: Bohužiaľ nie všetky škrabance sa dajú úplne odstrániť. Pokiaľ sú veľmi hlboké budete potrebovať kompletnú opravu profesionálom, prípadne prelakovanie daného dielu.

Balenie obsahuje:

  • 100ml Scratch Remover pasta
  • 100ml Super Resin Polish – leštiaca pasta s voskom
  • Hi-Tech Finishing Cloth – mikrovláknová utierka
  • Scratch Removal aplikátor
  1. Poriadne pretraste. Aplikujte Scratch Remover v množstve dvoch zrniek hrášku na bielu stranu priloženého aplikátoru.
  2. Miernym tlakom aplikujte Scratch Remover pohybmi zľava doprava a hore dole. Používajte iba poškriabanú časť a vyhnite sa ostatným častiam.
  3. Po 30 sekundách skontrolujte ako ste postúpili. Ak je treba naneste viac produktu a proces zopakujte.
  4. Akonáhle je škrabanec odstránený (alebo výrazne menší) pokračujte v práci na zvyšku pomocou jemného tlaku pre lesklý povrch.
  5. Utrite zvyšok pomocou čistej mikrovláknovej utierky Hi-Tech Finishing Cloth.
  6. Akonáhle je škrabanec odstránený, ukončite proces preleštením (napastovaním) zbytku auta so Super Resin Polish ( v balení ) aby ste dosiahli krásny lesklý povrch.

Otázka: Je tento produkt bezpečný na všetky typy lakov vrátane matných alebo metalických?
Odpoveď: Scratch Remover je bezpečný na bežných a metalických lakov. Nesmie sa používať na matné laky. Pokiaľ si nie ste istí kontaktujte nás.

Otázka: Aký je rozdiel medzi Scratch Remover a Paint Renovator?
Odpoveď: Autoglym Paint Renovator bol pôvodne vyvinutý aby obnovil lak, ktorý je zoxidovaný, zašlý alebo veľmi starý. Skôr sa s ním pracuje na veľkých častiach ako na malých škrabancoch. Je menej abrazívny ako Scratch Remover a neodstraňuje škrabance tak efektívne. Scratch Remover bol špeciálne vyvinutý na odstránenie škrabancov

Otázka: Môžem tento produkt použiť na sklo?
Odpoveď: Tento produkt je určený na odstránenie škrabancov z laku. Nie je určený na použitie na skle alebo gumených povrchov.

Product Video