Polar Wash

Bezpečný a účinný čistič pre domáce tlakové čističe

Dokonalý exteriér od jedného pólu k druhému, dosiahnutý pomocou tlakového čističa. Naše produkty z radu Polar spravia zo starostlivosti o auto dokonalé potešenie. To je cieľ Autoglymu a vždy bol.

Polar Wash je bezpečný a efektívny čistič, ktorý sa aplikuje pomocou tlakového čističa s napeňovačom, potom ako ste auto zbavili hrubej špiny s aktívnou penou ako je Polar Blast. Tento šikovný čistič pokryje celé auto hustou penou, s ktorou sa jednoducho zbavíte cestnej špiny.

1. Predtým ako začnete skontrolujte, či sú karoséria a disky studené na dotyk a mimo slnečného žiarenia.

2. Pred použitím odporúčame auto pred-umyť a zbaviť hrubej špiny pomocou Polar Blast. Pokiaľ nebudete používať Polar Blast, treba vozidlo poriadne olpáchnuť a zbaviť hrubej špiny.

3. Polar Wash sa dá použiť vo viacerých pomeroch riedenia, podľa toho akú hustú penu požadujete. Avšak neodporúčame použiť riedenie silnejšie ako 50:50. Nastavte napeňovač ako je treba pre hustejšiu alebo redšiu penu. 250ml zriedeného produktu by malo byť dosť pre pokrytie automobilu priemernej veľkosti.

4. Nastriekajte Polar Wash na vozidlo tým, že začnete od spodu. Uistite sa aby bolo celé auto pokryté, vrátane diskov kolies a skiel.

5. Čistič začne uvolňovať špinu zo všetkých povrchov. Pre dokonalé umytie, odporúčame povrch umyť pomocou špongie alebo umývacej rukavice.

6. Poriadne spláchnite smerom z hora na dol a vysušte.

Polar Blast nie je vhodný pre látkove strechy kabrioletov.

Tip od nás: Použite Polar Protect, ktorý vytvorí ochrannú vrstvu a vodu odpudzujúcu vrstvu.

Čo je Polar Wash?

Je to šampón vytvorený pre použitie pomocou tlakového čističa. Je určený k použitiu ako druhý krok v našom procese umývania pomocou rady Polar. Pred ním sa auto pred-umyje pomocou Polar Blast a potom ochráni pomocou coatingu Polar Seal

Čím sa líši Polar Wash od Polar Blastu?

Polar Blast sa používa v pred-umývacej fáze a slúži na odstránenie hrubej špiny z vozidla. Uvoľní špinu a kontaminanty, a nevyžaduje narušenie pomocou špongie. Polar Wash je dalšia fáza postupu - šampónovanie. Má silnejšiu čistiacu schopnosť, ktorá umožní odstránenie cestnej špiny po tom, ako bol povrch zbavený hrubej špiny pomocou Polar Blast.

Je Polar Wash pH neutrálny?

Nie je. Abšak neodstráni vrstvu Extra Gloss Proteciton, vosku alebo sealantov ako napríklad Carbon Shield.

Môže sa Polar Wash použiť neriedený, alebo ho treba riediť?

Áno, môže sa použiť ako neriedený. Avšak, my doporučujeme pre najlepšie výsledky riedenie 50:50. Je to všetko na užívateľovi, aby si našiel riedenie, ktoré vyhovuje jemu.

Môžem Polar Wash pridať do zásobnika môjho tlakového čističa?

Áno. Avšak treba pripomenúť, že hustota peny závysí od výkonu a prietoku vášho tlakového čističa a tvrdosti vody. Pre začiatok odporúčame začať s pomerom 50:50.

Je Polar Wash vysoko penivý?

Áno, je to vysoko penivý produkt, ktorý umožní užívateľovi vidieť miesta, ktoré pri narúšaní špiny vynechal. Avšak, napriek tomu, že tento produkt ma skvelé čistiace schopnosti, hustota a schopnosť peny držať na laku nie je taká ako pri Polar Blast

Je Polar Wash šampón pre bezdotykové umývanie?

Dá sa použiť pre bezdotykové umývanie, ak je vozidlo málo špinavé a je mu venovaná pravideľná starostlivosť.

Je Polar Wash určený iba pre použitie cez tlakový čistič?

Polar Wash bol navrhnutý špeciálne pre použitie cez tlakový čistič. Pre ručné umývanie vám odporúčame naše daľšie šampóny.

Je pre použitie nutný napeňovač?

Doporučujeme použitie napeňovača alebo napeňovacej fľašky v spojení s tlakovým čističom pre vytvorenie dokonalej peny.

Product Video