Polar Seal

Ochranný, hydrofóbny coating pre rýchle a jednoduché dosiahnutie dokonalého lesku.

Dokonalý exteriér od jedného pólu k druhému, dosiahnutý pomocou tlakového čističa. Naše produkty z radu Polar spravia zo starostlivosti o auto dokonalé potešenie. To je cieľ Autoglymu a vždy bol.

Polar Seal je ochranný coating, ktorý bol špeciálne navrhnutý pre aplikáciu cez tlakový čistič pomocou napeňovača. Vytvorí hydrofóbnu vrstvu ochrany, ktorá odbúrava vodu a uľahčuje sušenie auta. Jednoducho nastriekajte produkt na čisté a mokré vozidlo, spláchnite a utrite do sucha pre dosiahnutie dokonale lesklého povrchu.

Vyvarujte sa kontaktu čistého (neriedeného) produktu s povrchmi, ako sú asfalt, spevnené povrchy alebo betón.

1. Predtým ako začnete skontrolujte, či sú karoséria a disky studené na dotyk a mimo slnečného žiarenia.

2. Pred použitím odporúčame auto pred-umyť a zbaviť hrubej špiny pomocou Polar Blast a následne umyť s Polar Wash pre odstránenie všetkej špiny alebo kontaminácie z vozidla.

3. Odporúčame použiť iba malé množstvo produktu Polar Seal. Naplňte fľašu 40ml ( 4 plné vrchnáky) a zbytok doplňte aspoň 200ml vody. Toto by malo stačiť na pokrytie celého auta priemernej veľkosti. Nemá význam použiť viac ako 40ml produktu.

4. Nastriekajte Polar Seal na čisté a mokré vozidlo. Uistitie sa, že je pokryté celé auto okrem čelného skla.

5. Poriadne spláchnite a vysušte auto aby ste odhalili vysoko lekslý povrch, ktorý je chránený hydrofóbnou ochranou. Auto sa musí vysušiť utierkou a nenechať len tak voľne uschnúť, pretože by sa mohli na karosérii objaviť kvapky vody.

6. Použite Autoglym Fast Glass pre vyčistenie čelného skla a stieračov kvôli zamedzeniu rozmazania.

Čo je Polar Seal?

Polar Seal je coating špeciálne navrhnutý pre použitie cez tlakový čistič. Je to ochranná a posledná časť z troj-stupňového postupu rady Polar. Predchádza jej pred-umytie pomocou Polar Blast a umytie s Polar Wash.

Je Polar Seal bezpečný voči voskom?

Polar Seal nenarúša vrstvu vosku a pokiaľ je auto ochránené voskom, odporúčame používať Polar Seal na "topovanie" ochrany. Nie je potrebné odstrániť vosk pred aplikovaním Polar Seal.

Je Polar Seal pH neutrálny?

Polar Seal je pH neutrálny a môže sa používať po celom extreriéry okrem čelného skla.

Môžem použíť Polar Seal namiesto vosku?

Polar Seal je odolný hydrofóbny coating. Avšak, neponúka takú dlhú ochranu ako Ultra High Definition Wax alebo Extra Gloss Protection.

Mal by som narušiť penu po aplikovaní Polar Seal?

Nie je to nutné. Auto by malo byť pred aplikáciou Polar Seal čisté, najlepšie s Polar Blast a Polar Wash. Polar Seal by sa malo nastriekať na celé auto okrem čelného skla a spláchnuť.

Aké je odporúčané riedenie pre Polar Seal?

Odporúčame nepoužívať viac 40ml Polar Seal a 200ml vody. Zbytočne veľa produktu môže pokaziť celkový efekt a účinnosť produktu Polar Seal. Použitie väčšieho množstva produktu neprinesie dlhšiu výdrž alebo hlbší lesk.

Prečo sa nesmie Polar Seal používať na čelné sklo?.

Polar Seal obsahuje silikóny, ktoré by mohli v určitých prípadoch spôsobiť škrvny, akonáhle by sa použili stierače. V rámci čistenia vozidla by sme vám odporúčali na záver umyť čelné sklo.

Ako dlho by som mal nechať Polar Seal na karosérii?

Je dôležité aby Polar Seal nezaschol na povrchu karosérie. Akonáhle bolo auto celé pokryté, malo by sa hneď spláchnuť.

Môžem použiť Polar Seal na moje disky a exteriérové plasty?

Áno, okrem čelného skla odporúčame naniesť Polar Seal na celé vozidlo.

Je v poriadku ak nechám Polar Seal v napeňovacej fľaške?

Odporúčame aby ste si nariedili iba toľko produktu, koľko potrebujete k jednej aplikácii. Taktiež odporúčame po skončení procesu fľašku vypláchnuť čistou vodou.

Ako často by som mal aplikovať Polar Seal?

Nie je nutné aplikovať viacej vrstiev Polar Seal. Odporúčame opätovnú aplikáciu produktu akonáhle prestane povrch odpudzovať vodu. Neodporúčame aplikovať častejšie ako raz za mesiac.

Polar Seal (288.74 kB)

Product Video