Rukavica Polar (Polar Mitt)

Rukavica Polar (Polar Mitt) je mimoriadne jemná a nasiakavá, vyrobená z jemných mikrovláknových bavlnených vlákien. Nezanecháva šmuhy. Rukavica Polar (Polar Mitt) sa dá prať v práčke. Súčasťou balenia je aj vrecko na pranie a uskladnenie, v ktorom zostane rukavica čistá počas sušenia a uskladnenia. Výborne sa hodí na použitie s Autošampónom Polar (Polar Wash).

Rukavica Polar (Polar Mitt) sa vyrába z vysoko prémiovej mikrovláknovej bavlny s mimoriadne jemnými vláknami, vďaka čomu zostáva ľahká aj po navlhnutí. Umývanie auta tak bude "hračka". Rukavica je mimoriadne nasiakavá a vytvára veľa peny pre maximálne efektívne umývanie. Zúžená manžeta a šev pre prsty zaisťujú pohodlnú ovládateľnosť pri umývaní.

Súčasťou balenia Rukavice Polar (Polar Mitt) je aj vrecko na pranie, ktoré ju ochráni pri praní (možnosť prať v práčke pri 40°C ). Rukavicu tiež ochráni pri uskladnení v garáži tak, aby sa na ňu nedostali nečistoty, keď sa nepoužíva.

Rukavica Polar (Polar Mitt) sa výborne hodí na použitie s Autošampónom Polar (Polar Wash). Na aplikáciu Autošampónu Polar (Polar Wash) použite tlakový čistič.

Rukavicu Polar (Polar Mitt) možno prať v práčke pri teplote 40°C. Odporúčame ju prať oddelene od odevov alebo citlivých materiálov.

Rukavicu Polar (Polar Mitt) možno prípadne prať aj ručne v studenej alebo teplej vode. Po opraní ponechajte Rukavicu Polar (Polar Mitt) vo vrecku, ktoré zaveste a nechajte vysušiť.

Vrecko tiež zamedzí znečisteniu rukavice pri uskladnení, vďaka čomu sa pri ďalšom umývaní nebudete musieť obávať škrabancov na aute.

Dôležité: Nepoužívajte so silnými čistiacimi prostriedkami.

Otázka: Z akého materiálu je vyrobená rukavica Polar (Polar Mitt)?
Odpoveď: Rukavica Polar (Polar Mitt) je vyrobená z bavlnených mikrovlákien a polyesteru s jemnými štetinami.

Otázka: S akými produktmi možno Rukavicu Polar (Polar Mitt) používať?
Odpoveď: Rukavicu Polar (Polar Mitt) je najlepšie používať spolu s Autošampónom Polar (Polar Wash). Dá sa však používať aj s inými autošampónmi Autoglym

Otázka: Aký je rozdiel medzi Rukavicou Polar (Polar Mitt) a rukavicou na umývanie z mikrovlákna?
Odpoveď: Rukavica Polar (Polar Mitt) je prémiovejší produkt a bola navrhnutá tak, aby doplnila sortiment radu Polar. Vyrába sa z materiálov vyššej kvality. Navyše má rozdelené prsty, aby pohodlnejšie sedela. Dodáva sa s vreckom na pranie, ktoré sa dá použiť aj na uskladnenie.

Otázka: Dá sa Rukavica Polar (Polar Mitt) prať v práčke?
Odpoveď: Áno, Rukavicu Polar (Polar Mitt) možno prať v práčke do teploty 40°C.

Otázka: Aký je najlepší spôsob prania a uskladnenia Rukavice Polar (Polar Mitt)?
Odpoveď: Na pranie Rukavice Polar (Polar Mitt) v práčke odporúčame využívať vrecko na pranie. Rukavica sa dá prať aj ručne. Vrecko na pranie sa dá použiť aj na uskladnenie rukavice, keď sa nepoužíva.

Otázka: Prečo je v strede Rukavice Polar (Polar Mitt) šev?
Odpoveď: Úlohou je zabezpečiť počas umývania lepší úchop. Poskytne vám väčšiu priľnavosť a kontrolu pre lepšie a efektívnejšie umývanie auta.

Otázka: Uvoľňujú sa z Rukavice Polar (Polar Mitt) pri praní v práčke farby?
Odpoveď: Nie, no vždy ju perte samostatne a bez použitia aviváže.

Otázka: Môžem Rukavicu Polar (Polar Mitt) prať s inými handričkami?
Odpoveď: Áno, Rukavicu Polar (Polar Mitt) možno prať s handričkami, ktoré sa nepoužívali s abrazívnymi (leštiacimi) produktmi.

Otázka: Akú má Rukavica Polar (Polar Mitt) záruku?
Odpoveď: Poskytuje sa príslušná štandardná priemyselná záruka. Inú záruku neposkytujeme.

Otázka: Je používanie Rukavice Polar (Polar Mitt) bezpečné?
Odpoveď: Áno, prémiový materiál je jemný a nasiakavý pre bezpečné a efektívne umývanie, pri ktorom sa na aute neobjavia žiadne škrabance.