Metal Polish

Rýchlo fungujúca zlúčenina odstráni špinu z mosadze, medi, nehrdzavejúcej oceli, chrómu, hliníku, nelakovaného hliníku a zanechá ich nádherne žiariace.

Vyrobený aby si poradil s vysoko zanesenými kovmi, Autoglym Metal Polish obnovuje povrchy do ich pôvodného stavu a chráni ich vrstvou vosku.

Vhodné pre mosadz, meď, nehrdzavejúcu oceľ, chróm, hliník a nelakovaný hliník. Nepoužívajte na chrómované plasty, lakované kolesá z ľahkých zliatin, zrkadlové plechy alebo chrómové povrchy, ktoré sú nové. Pre tieto povrchy použite Super Resin Polish.

Nepoužívajte Autoglym Metal Polish na lakované disky, zrkadlové povrchy alebo chrómové povrchy, ktoré sú nové. Použite radšej Autoglym Super Resin Polish.

  1. Poriadne pretraste a naneste malé množstvo produktu na jemnú utierku. Pohybmi z hora dole preleštite povrch.
  2. Ak je kov preleštený, môžu na ňom ostať čierne fľaky, ktoré jednoducho zaleštíte pomocou mikrovláknovej utierky
  3. Pri silne zanesenej špine zvýšte tlak.

Otázka: Môžem použiť Metal Polish na koncovku výfuku?
Odpoveď: Metal Polish môžete použiť na akýkoľvek typ výfuku.

Otázka: Môžem použiť Metal Polish na kovové lišty?
Odpoveď: Metal Polish sa môže použiť na originál kovových dielcoch. Avšak mnohé kovové lišty automobilu sa javia ako chróm alebo kov ale v skutočnosti sú z plastu. V tom prípade treba použiť Super Resin Polish. Ak pracujete s produktom na malom mieste, je potrebné zamaskovať páskou všetky lakované alebo plastové povrchy.