High Performance Tyre Gel

Super odolný gél, ktorý zanecháva buď vysoko lesklý alebo prirodzený saténový povrch.

Perfektne ošetrené pneumatiky zlepšia celkový dojem pri pohľade na čisté vozidlo. Autoglym High Performance Tyre Gel je trvácny gél s príjemnou vôňou. Obsahuje aktívne silikónové polyméry, ktoré prispievajú k celkovej hĺbke lesku a trvácnosti.

Pre zjednodušenie aplikácie, použite aplikátor Autoglym Perfect Polish Applicator.

Môžete si vybrať medzi vysoko lesklým povrchom alebo prirodzeným vzhľadom novej pneumatiky.

  1. Pre dokonalý vzhľad aplikujte na umyté a suché pneumatiky. Naneste malé množstvo gélu High Performance Tyre Gel pomocou aplikátora Perfect Polish Applicator.
  2. Vmasírujte po celej ploche pneumatiky, pridajte viac produktu ak je treba.
  3. Nechajte voľne uschnúť ak chcete vysoký lesk. Pre matný, prirodzenejší vzhľad pretrite povrch mikrovláknovou utierkou.

Rada od profíka: Pre vysoko lesklý povrch aplikujte dve vrstvy. Druhú však naneste až po uschnutí prvej.

Kvôli vysoko šmykľavým vlastnostiam aplikujte iba na odporúčané miesta. Nepoužívajte na motocyklové a bicyklové pneumatiky.

Otázka: V čom sa líši High Performance Tyre Gel od Instant Tyre Dressing?

Odpoveď: Instant Tyre Dressing je tekutý produkt v sprejovej fľaši, ktorý sa môže aplikovať na mokré alebo suché pneumatiky. High Performance Tyre Gel ponúka vysoký lesk alebo utretím prirodzený matný povrch.

Otázka: Čím by som mal aplikovať produkt High Performance Tyre Gel?

Odpoveď: Nový produkt High Perfromance Tyre Gel sa aplikuje s aplikátorom Autoglym Perfect Polish Applicator. Tento aplikátor umožňuje lepšie a detailnejšie aplikovanie produktu a gélu, ktorý ponúka dlhšiu trvácnosť. Takisto ako pri Instant Tyre Dressing, neutretie produktu prináša vyšší lesk a pretretie handričkou vytvára prirodzenejší matný vzhľad.

Otázka: Čo sa stane ak aplikujem High Performance Tyre Gel na mokré pneumatiky?

Odpoveď: Odporúčame aplikovať čerstvo umyté a vysušené pneumatiky. To zaistí, že sa High Performance Tyre Gel lepšie vstrebe do povrchu a zabezpečí dokonalý vzhľad pneumatiky. Aplikovaním na mokré pneumatiky nedosiahnete požadovaný výsledok.

Otázka: Môžem tento produkt použiť na motocyklové alebo bicyklové pneumatiky?

Odpoveď: Nie. Tento produkt zanecháva vysoko lesklý povrch, ktorý je šmykľavý. Nepoužívajte ho na motocyklové ani bicyklové pneumatiky. Mohli by ste pri riadení stratiť kontrolu nad ovládaním.

Product Video