Hi-tech Interior Microfibre

Môže sa použiť na odstránenie prachu alebo v kombinácii s interiérovými čističmi a dressingamy.

Kvalitné produkty by sa mali používať s kvalitnými doplnkami. Pracujú spolu v harmónii a vytvárajú dokonalý povrch.a

Utierka Hi-Tech Interior Microfibre je navrhnutá na pravidelnú starostlivosť o váš interiér. Nič nenahradí vysávač v odstraňovaní prachu, ale táto utierka vám vďaka rozmerom 40x40cm zmestí do odkladacej schránky.

Starostlivo vyberané vlákna pohltia špinu, ktorá sa tvorí na palubnej dosku a ostatných povrchoch a umožnia vám vyčistiť interiér bez použitia chemických čističov.

Je skvelá na odstránenie vlhkosti zo skla v zimných mesiacoch a odstránenie otlačkov prstov z displejov a navigačných systémov. Preložte utierku na štvrtiny a získajte 8 čistých povrchov, s ktorými môžete pracovať. Pevne zošíte kraje zabezpečia, že vám bude utierka slúžiť niekoľko rokov.

Taktiež iba jedno pretretie vnútornej strany predného skla v zimných mesiacoch odstráni akýkoľvek povlak bez toho, aby boli potrebné ďalšie chemikálie alebo spreje. Pravidelným používaním Hi-Tech Interior Microfibre udržíte vzhľad interiéru vášho auta bez jedinej škvrny.

Ako sa starať o produkt:

Môže sa prať v rukách alebo v práčke na ručnom programe s jemným čistiacim prostriedkom bez obsahu aviváže na nízkej teplote. Používajte tekutý prací prostriedok bez zmäkčovačov. Perte samostatne aby ste predišli zafarbeniu.

Otázka: Môžu sa Autoglym mikrovlákna prať v práčke?
Odpoveď: Áno, na nízkej teplote s použitím tekutého pracieho prostriedku, nie prášku, saponátu ani zmäkčovačov.