Engine & Machine Cleaner

Efektívne čistí motory, súčiastky, náradie a stroje

Motor je tlčúcim srdcom a centrom vášho automobilu. Aj napriek tomu ostáva často zanedbávaný. Vyčistenie vášho motoru je oveľa jednoduchšie ako si myslíte, obzvlášť s produktom Autoglym Engine and Machine Cleaner. Jeho zloženie je založené na vode a okamžite rozpúšťa olej, špinu a usadeniny a tým zanecháva váš motor dokonale čistý.

Tip: Po umytí nastriekajte do priestoru Autoglym Vinyl and Rubber Care, váš motor dostane krásny lesk.

  1. Vždy pracujte iba na studenom motore. Ochráňte citlivé časti ako nasávanie vzduchu pomocou fólie alebo vodeodolnej pásky. Pred použitím vyskúšajte na malom mieste. Vyhnite sa vysoko leštením materiálom.
  2. Naneste v malom množstve a narušte špinu pomocou štetca.
  3. Spláchnite jemným prúdom vody aby ste videli, či ste miesto očistili. Nenechajte produkt uschnúť. Vyhnite sa miestom ako nasávanie vzduchu, elektrické súčiastky a nepoužívajte tlakový čistič.
  4. Po vyčistený aplikujte na vlhký povrch Vinyl & Rubber Care a nechajte voľne uschnúť. Dodá to všetkým komponentom, plastom a gumeným povrchom nový vzhľad.

Otázka: Mal by som použiť Engine & Machine Cleaner s teplou alebo studenou vodou?
Odpoveď: Odporúčame používať Engine & Machine Cleaner so studenou vodou. Je veľmi dôležité pracovať na studenom motore a dávať si pozor aby produkt na horúcom povrchu rýchlo neuschol. Vždy sa uistite, že ste všetok produkt dobre spláchli.

Otázka: Môžem použiť Engine & Machine Cleaner na plastové alebo gumené časti motoru?
Odpoveď: Áno, Engine & Machine Cleaner je veľmi jednoduchý na použitie. Stačí ho iba nasprejovať, narušiť špinu štetcom a následne všetko spláchnuť, či už ide o kov, plasty alebo gumené komponenty.